HAKKIMIZDA


Kurumsal, Yenilikçi, Sektöre Yön Veren...

Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerini vermek bu hizmetleri süreklilik, sürdürülebilirlik ve yüksek standartlarda sunmak maksadıyla bu konudaki bilgi ve deneyimimize güvenerek 2001 yılında Şişli İstanbul'da faaliyete başladık.

Kuruluşumuzdan bugüne deneyimli ekiplerimizle yeterli teknik altyapı oluşturarak hizmet kalitemizi her geçen gün geliştirme anlayışı içerisinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Hizmet sunduğumuz siz değerli müşterilerimizin işlemlerinin zamanında sonuçlandırılması temel amacımızdır.

Bu amacımızın gerçekleştirilmesi yönünde iş süreçlerinin yönetilmesiyle alakalı hazır bir program bulunmadığı kuruluş yılımızda kendi özel 'Kurye ve İş Yönetimi' yazılım programımızı yazdırdık.

Teknolojinin hızla ilerlemesi, internet hızının artmasıyla 2008 ve 2018 yılında yeni bir yazılım yazdırarak müşterilerimize ve sektörümüze yenilikler  kazandırdık. Artık müşterilerimize web ve cep telefonu uygulaması üzerinden kurye siparişi verebilme,sipariş takibi, raporlama gibi sağlanan temel kolaylıkların yanı sıra harita destekli motorlu kurye takibi, kurye cep uygulamasıyla iş emirlerinin kuryelere anlık olarak iletilmesi, teslimat bilgilerinin kuryeler tarafından anında girilmesi ve müşterilerimize eş zamanlı olarak senkronize mail gönderilmesi, gönderi türü paket ise kuryelerimiz tarafından fotoğrafının sisteme yüklenilmesi, sisteme yüklenen veriler ve algoritma ile işlerin en uygun kuryeye atanmasının sağlanması ve daha birçok yenilikler kazandırılmıştır.

E Kurye kuruluşunda başlamış olduğu Motorlu Kurye ve Arabalı Kurye hizmetlerine aşağıdaki hizmetleri de ekleyerek müşterilerinin ihtiyaçlarına tek bir noktadan çözüm getirmekte, aylık ortalama 2.000 firma ile binlerce kişiye kurye taşıma hizmeti gerçekleştirmektedir.

Saygılarımızla,

E Kurye