Ankara Kurye Hizmeti


Ankara içerisinde kurye hizmeti...

Ankara kurye hizmeti bir adresten farklı bir adrese kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini yapar. Kuryelerimiz günün her saatinde Ankara'nın her yerinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce kuruluşun ve kişinin isteği doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Sizin veya göndermek istediğiniz şeylerin nerede olduğu hiç önemli değildir. Bizi aramanız yeterli. İstenilen adrese en yakın kurye yönlendirilerek Ankara içi kurye gönderiniz alınır ve teslim edilir. Kurye gönderinize ait teslimat bilgisi eş zamanlı olarak mail adresinize gönderilmektedir.

Ankara içi kurye taşıma fiyatlarımız için 444 51 84 numaralı çağrı merkezimizden bilgi alabilirsiniz.


Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kuryenin sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinizin yanlış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.


Söz verip değer taşıyoruz...

Ankara İçi Kurye Hizmeti