Gönderi Yönetim Merkezleri


Plazalar, Rezidanslar, Alışveriş merkezleri, İş Merkezlerinde Kurye, Kargo iletişim hizmetlerinin yoğun gönderi trafiğinin daha sağlıklı ve planlı olarak yürütülmesi amacıyla TEM Gönderi Yönetim Merkezi hizmetlerini sunmaktayız.

Bu hizmetler ile tüm gelen gönderiler TEM GYM tarafından teslim alınarak ilgili katta ilgili kişiye teslim edilmektedir. Tüm giden gönderiler ilgili kattan alınarak Kurye ve Kargo şirketine tarafımızdan teslim edilmektedir. Katlara yabancı personel giriş çıkışları ortadan kaldırılmış olmaktadır. Kurye, Kargo personellerinden kaynaklı görsel bozukluklar giderilmektedir. Oluşabilecek ciddi güvenlik açıklarının önlenmesine katkı sağlamaktadır.

Kurye hizmeti sektöründe 1997 senesinden bugüne bilgi deneyimimiz, kargo sektörüyle ortaklaşa çalışıyor olmamızın avantajı ile tüm ihtiyaçlar en iyi şekilde koordine edilebilerek hizmet kalitesi artırılmaktadır. 

Tüm Gelen ve Giden gönderiler kayıt altına alınmakta ve raporlanabilmektedir. Bu sayede hizmet alan şirketlerin iç kontrollerine de katkı sağlanmış olunmaktadır. Personel istihdamı ve sıkıntıları bertaraf edilmiş olunmaktadır.


Daha fazla bilgi için taleplerinizi bekleriz.

TEM G.Y.M

Gönderi Yönetim Merkezi

444 51 84