VIP Kurye Hizmeti


VIP Kurye hizmetimizle işinize hız katın...

Vip Kurye Hizmeti, İstanbul'un bir semtinden başka bir semte kısa zamanda ulaştırılması gereken gönderilerinizin taşınma işini bölge uzaklıklarına göre 45 ila 75 dakika arasında istenen adresten alınarak istenen adrese teslimatı sağlanan gönderi biçimidir. 

Motorlu Kuryelerimiz günün her saatinde İstanbul'un tüm semtlerine özel takip yazılımımız ile yüzlerce kuruluşun ve bireysel kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir.

Bulunduğunuz konumun veya ihtiyacınız olan döküman, belge, materyalin nerede olduğunun hiç önemi yok.

Bizi aramanız halinde sonrasında istediğiniz adrese en yakın kurye yönlendirilerek Vip Kurye gönderinizi teslim alınıp, teslim edilmektedir.

Yapmış olduğunuz kurye gönderilerinizin teslimat bilgileri aynı anda tarafınıza mail olarak be/veya app uygulamamızı indirmiş iseniz bildirim olarak gönderilmektedir.


Kurye Gönderisinde Dikkat Edilmesi Gereken Önemli Hususlar !

  • Kurye sipariş teslim alımı sırasında bekletilmesi teslimat süresini geciktirebilmektedir. Bu sebeple gönderi hazır haldeyken kurye talebinde bulunulmalıdır.
  • Gönderinin uygun zarf ya da ağzı kapatılarak poşetlenmesi ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yetersiz teslimat bilgisi yazılması gönderinizin yanış adrese teslim edilmesine sebep olabilir.
  • Yağmurlu havalarda gönderilerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir. 
  • Ek ücretlendirmeler için fiyatlar sayfamızdan ve müşteri hizmetlerimizden bilgi edininiz.


Söz verip değer taşıyoruz...