Ataşehir Moto Kurye


Ataşehir de  günün her saatinde moto kurye hizmeti vermekteyiz.

Ataşehirden her hangi bir şeyi İstanbul'un her hangi bir semtine moto kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Ataşehir civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Moto Kurye ile İstanbul'da her hangi bir adresten itiyacınız olan bir şeyi aldırarak Ataşehir deki adresinize veya başka bir adrese de teslim ettirebilmektesiniz.

Moto Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Ataşehir Normal Moto Kurye Hizmeti   :180-210 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir  Express Moto Kurye Hizmeti  :  120-180 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir Vip Moto Kurye Hizmeti          :   60-120 dk. aralığında teslim edili. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir. 

Moto kurye hizmetleri ile ihtiyacınız her şeyi taşıtabilir veya temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Ataşehir de ve tüm İstanbul genelinde E Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

E Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 yılından bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataşehir ve İstanbul genelinde moto kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84

 

Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

 444 51 84