Ataşehir Motorlu Kurye


Ataşehir'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Ataşehir'den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz ile birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 no'lu hattımızdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Ataşehir civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Ataşehir'deki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi birkaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Ataşehir Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Ataşehir Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleri aracılığıyla ihtiyacınız olan her gönderiyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Ataşehir'de ve tüm İstanbul genelinde E Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

E Kurye motorlu kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu sayesinde tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden günümüze dek kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Ataşehir ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84


Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

444 51 84