Karaköy Kurye


Karaköy de  günün her saatinde kurye hizmeti vermekteyiz.

Karaköy'den her hangi bir şeyi İstanbul'un her hangi bir semtine moto kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Karaköy civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Kurye ile İstanbul'da her hangi bir adresten itiyacınız olan bir şeyi alınarak Karaköy deki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Normal Kurye Hizmeti   :120-210 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Express Kurye Hizmeti  :  60-120 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Vip Kurye Hizmeti          :   45-90 dk. aralığında teslim edili. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.

 

Moto kurye hizmetleri ile ihtiyacımız her şeyi taşıtabilir veya temin ettirilebilinmektedir. İstanbul trafiğinde işlerimizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcımız durumundadır. Karaköy de ve tüm İstanbul genelinde E Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

E Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 yılından bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Karaköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84

 

Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

 444 51 84