Mecidiyeköy Motorlu Kurye


Mecidiyeköy'de günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Mecidiyeköy'den herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine motorlu kuryelerimiz aracılığıyla bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 no'lu hattımızdan müşteri hizmetlerimizi aramanız durumunda Mecidiyeköy civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu kurye ile İstanbul'da herhangi bir adresten ihtiyacınız olan bir gönderiyi aldırarak Mecidiyeköy'deki adresinize ya da başla bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre ortalama aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.


Mecidiyeköy Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Mecidiyeköy Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti       : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Mecidiyeköy Vip Motorlu Kurye Hizmeti               : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu kurye hizmetlerimiz aracılığıyla ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmenizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Mecidiyeköy'de ve tüm İstanbul genelinde E Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

E Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Mecidiyeköy ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84


Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

444 51 84