Pendik Motorlu Kurye


Pendik'te günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz...

Pendik'ten herhangi bir şeyi İstanbul'un herhangi bir semtine moto kuryelerimiz aracılığıyla birkaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 no'lu müşteri hizmetlerimizi aramanız halinde Pendik civarındaki size en yakın motorlu kuryemiz size yönlendirilerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye aracılığıyla İstanbul'da herhangi bir semtteki adresten ihtiyacınız olan bir şeyi aldırıp Pendik'teki adresinize ya da başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Motorlu Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi ortalama bir kaç saat içinde gerçekleştirilmektedir.


Pendik Normal Motorlu Kurye Hizmeti        : 180-210 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Pendik Ekspres Motorlu Kurye Hizmeti      : 90-120 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Pendik Vip Motorlu Kurye Hizmeti              : 60-75 dakika aralığında teslim edilir. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.


Motorlu Kurye hizmetleriyle ihtiyacınız olan her şeyi taşıtabilir ya da temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler an büyük yardımcınız durumundadır. Pendik'te ve tüm istanbul genelinde E Kurye personeli bulunmakta ve hizmet vermektedir.

E Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirme sağlamaktadır. Son teknoloji özel yazılım otomasyonu ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini yönetmektedir. 1997 senesinden bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Pendik ve İstanbul genelinde kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84


Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

444 51 84