Tuzla Motorlu Kurye


Tuzla da günün her saatinde motorlu kurye hizmeti vermekteyiz.

Tuzla'dan her hangi bir şeyi İstanbul'un her hangi bir semtine motorlu kuryelerimiz ile bir kaç saat içerisinde gönderebilmektesiniz. 444 51 84 numaralı çağrı merkezimizi aramanız durumunda Tuzla civarındaki motorlu kuryelerimizden en yakını sizlere gelerek gönderinizi teslim alacaktır.

Motorlu Kurye ile İstanbul'da her hangi bir adresten itiyacınız olan bir şeyi aldırarak Tuzla daki adresinize veya başka bir adrese teslim ettirebilmektesiniz.

Kurye hizmetleri taşıma işinin yapılacağı semtlere göre aşağıdaki gibi bir kaç saat içerisinde gerçekleştirilmektedir.

Tuzla Normal Motorlu Kurye Hizmeti   :120-210 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Express Motorlu Kurye Hizmeti  :  60-120 dk. aralığında teslim edilir. Liste fiyatının iki katı olarak ücretlendirilir.

Tuzla Vip Motorlu Kurye Hizmeti          :   45-90 dk. aralığında teslim edili. Liste fiyatının dört katı olarak ücretlendirilir.

 

Motorlu kurye hizmetleri ile ihtiyacınız her şeyi taşıtabilir veya temin ettirebilirsiniz. İstanbul trafiğinde işlerinizi yetiştirmemizin mümkün olmadığı durumlarda kuryeler en büyük yardımcınız durumundadır. Tuzla da ve tüm İstanbul genelinde E Kurye bulunmakta ve hizmet vermektedir. 

E Kurye moto kuryelerini online olarak takip etmekte ve yönlendirmektedir. Son teknoloji özel yazılımı ile tüm İstanbul genelinde anlık olarak kurye hizmetlerini yönetmektedir. 1997 yılından bu güne kurumsal olarak hizmetlerini başarılı bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Tuzla ve İstanbul genelinde motorlu kurye hizmetleri hakkında bilgi almak ve kurye siparişi vermek için çağrı merkezi numaramız: 444 51 84

 Söz verip değer taşıyoruz,

E Kurye

 444 51 84