Kadıköy Hızlı Kurye


Kadıköy Hızlı Kurye

 Kadıköy Hızlı Kurye hizmeti her an ihtiyaç duyulacak hizmetlerdendir. Nerede ne zaman neye ihtiyaç duyacağımız veya nereye bir şey göndermemiz gerekeceği ve o anda müsait olup olamayacağımız belirsizdir. Bununla birlikte müsait olma durumumuzda dahi Kadıköy Hızlı kurye hizmeti ile talebinizin yerine getirilmesi, kendiniz tarafından aynı işin yapılmasına göre daha az maliyetli olacaktır. Harcanacak zamanın sizlere kalmış olması da ayrıca bir kazançtır. 

Kadıköy Hızlı kurye sayesinde tüm İstanbul geneline her an bir şeyler gönderebilir veya bir şeyleri ilgili adresten aldırarak kendimize getirtebiliriz. İşyeri dışındayken işlerinizi Hızlı kurye yönlendirerek yaptırabilirsiniz. Tatildeyken ihtiyaç duyacağımız şeyleri bir yerlere sevk ettirebiliriz.

Kurye kullanımına şirketler açısından şu şekilde örnekler verebiliriz: İnternet üzerinden ürün satışı yapmakta olan şirketler bu ürünleri Kadıköy Acil moto kurye ile müşterilerine üç saat içerisinde teslim ettirmektedirler.

Yine şirketler şubeleri arasındaki ürün transferlerini Kadıköy acil kurye ile gerçekleştirmektedirler.

Şubelerdeki günlük rapor çıktılarını merkezlerine düzenli olarak Kadıköy hızlı kurye ile transfer ettirmektedirler.

Faturalarını birkaç saat içerisinde müşterilerine ulaştırmaktadırlar.

Sahadaki personellerine iletilmesi gereken dosya, kaşe, ürün, belge, cihaz ve benzeri ihtiyaçları Kadıköy hızlı kurye ile göndererek işlerin zamanında sonuçlanmasını sağlamaktadırlar.

Şirketlerin bunlara benzer ihtiyaçlarını karşılamak için bünyelerinde bulundurmak durumunda kaldıkları ofis çalışanlarının maliyetleri ile kurye hizmetleri maliyetleri karşılaştırıldığında maliyetlerin azaltılabildiği görülebilmektedir. Diğer bir avantaj ise kurye şirketinin onlarca personeli ile her an karşımıza çıkacak ihtiyaçlara cevap alınabilmektedir. Ofis çalışanları ile ise aynı anda ancak bir işi görebilmekteyiz. İstanbul trafiği göz önüne alındığında bir çalışanın gün içerisinde birkaç işi ancak yapabilmesi mümkün iken kurye firmasının her semtte çalışmakta olan kuryeleri sayesinde onlarca işlem yaptırılabilmektedir.

E Kurye’nin Kadıköy hızlı kurye hizmeti ile ihtiyaç duyacağınız anda her türlü taşımacılık işini hızla gerçekleştirebilmektesiniz. Gün içerisinde İstanbul genelinde taşıma işi yapmakta olan motorlu kuryelerimizden en yakın olanı talep edilen adrese hemen yönlendirilmektedir. Operasyon merkezimiz ihtiyaç durumunuza göre hızlı kurye taleplerinizi adresten aldırarak en hızlı şekilde teslim edileceği adrese yönlendirmektedir. 

Hızlı Kurye talepleriniz Expres Kurye veya VİP Kurye olarak gerçekleştirilmektedir. 

Kadıköy Hızlı Expres Kurye hizmeti ile İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 60 dakika ile 120 dakika aralığında gönderiniz teslim edilmektedir.
Hızlı VİP Kurye hizmeti ile de İstanbul genelinde gönderinizin gerçekleşeceği semtlere göre 45 dakika ile 70 dakika aralında gönderiniz teslim edilmektedir.

 
E Kurye

Kadıköy Hızlı Kurye Hizmetleri

444 51 84