Kurye Ekspres


Acil Kurye Servisleri

İstanbul gibi trafik yoğunluğuna sahip büyük bir şehirde gerek iş hayatımız gerekse özel hayatımızda çeşitli ihtiyaçlarımız dolayısı ile biryerlere yetişmeye ve işlerimizi bitirmeye çalışırız. Ancak çoğu zaman işlerimizi bir sonraki güne bırakır dururuz. Gelişen teknoloji ile birlikte bir çok işlemleri artık internet üzerinden yapabilmekteyiz ancak yine de götürülmesi getirilmesi ve yetiştirilmesi gereken bir çok şeye ihtiyaç duymaktayız. İşte böyle bir ortamda kurye ekspres  hizmeti yardımımıza yetişmektedir. Evde unutulan eşyalarımız, toplantıya yetişmeye çalışırken kalan ürün veya cihazlarımız, tedarik edilmesi gereken ihtiyaçlar, pasaport, bilet ve benzeri acil ihtiyaçlar, müşterilere gönderilmesi gereken faturalar, teklif dosyaları,sözleşmeler, ürün örnekleri, baskı çıktıları, kargo ile gönderilmesi riskli kırılabilir bozulabilir her türlü şeyler, açılış, davetiye, kokteyl davet mektupları, her türlü hediyelerinizin ulaştırılması gibi yaşantımızın her anında kurye hizmetlerine ihtiyaç duyulmaktadır.

Kurye Ekspres hizmeti ile her türlü gönderileriniz İstanbul genelinde normal kurye gönderilerine göre daha hızlı teslim edilmektedir. İşinizi aksatmadan, trafiğe takılmadan, neredeyse aracınızın benzin maliyetlerinde tüm işlerinizi motorlu kurye hizmetleri sayesinde tüm bu sıkıntılara maruz kalmadan gerçekleştirebilmektesiniz. 

Kurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında E Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir kurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Kurye Ekspres siparişleriniz için adrese en yakın kurye hemen yönlendirilmekte ve ilgili kurye gönderinizi teslim almaktadır. Kuryelerimize tüm iş emirleri özel yazılımımız sayesinde cep telefonu üzerinden iletilmektedir. İş emri verilen kuryelerimiz merkez operasyon ekibi tarafından işiniz teslim edilme sürecine kadar anlık olarak takip edilmektedir. Yüzlerce kuruluşun gün boyunca vermiş olduğu tüm kurye gönderileri özel kurye yazılımımız sayesinde her bir iş için taahhüt ettiğimiz teslimat sürelerinde teslim edilebilmektedir. 

Kurumsal müşterilerimiz web sitemiz üzerinden online olarak kurye siparişi verebilmektedir. Tüm kurye siparişlerini web sitemiz üzerinden takip edebilmekte, rapor alabilmektedirler. Kurye siparişleriniz ilgili adrese teslim edildiğinde sistemimiz tarafından otomatik olarak gönderinizin teslimatına ait alıcı bilgisi ile teslim saati bilgileri mail adresinize gönderilmektedir. En son yazılım teknolojimiz sayesinde büm bu organizasyon profesyonel ekibimizce yönetilmekte ve yüksek başarı yüzdesi ile tüm işlem zamanında teslim edilebilmektedir.

Söz verip değer taşıyoruz.


E Kurye

Ekspres Kurye Servisi

444 51 84