Motorlu Kurye


Motorlu Kurye Hizmetleri

İstanbul gibi büyük ve trafik yoğunlunun fazla olduğu şehirlerde iş yapmanın ve bir yerlere yetişebilmenin ne kadar zor olduğu bilinmektedir. Böyle büyük şehirlerde iş yapabilmek de başlı başına bir beceri gerektirmekte ve çeşitli çözümler getiririlerek yapılabilmektedir.

Bir ilçeden başka bir ilçeye veya semte yakın bile olsa gidip dönmek bir kaç saat hatta yarım gün alabilmektedir.  İnsan kaynağının ve finansmanının ülkemiz şartlarında maliyetleri göz önüne alındığında her işletme için sıkıntılı bir durum olmakla birlikte rekabet edebilmek için de zorunludur.

Böyle bir tablo karşısında trafiğe takılmadan her türlü taşınılması gereken ürün, malzeme, dosya ve benzeri şeylerin istenilen adreslere ulaştırılması ve adreslerden aldırılması hem de bu işler için şirket bünyelerindeki ilave personel istihdamına gerek bırakmadığı için İstanbul'da motorlu kurye ile taşımacılık hizmetleri yaklaşık yirmi beş yıl önce verilmeye başlanmıştır.

Bu gün şirketlerin ve bireylerin her türlü taşımacılık ihtiyaçları motorlu kurye hizmetleri ile giderilmektedir. İstenilen her an motorlu kurye siparişi verilerek 60 dakika ile 180 dakika arasında tüm stanbul geneline istenilen her şey gönderilebikmekte veya aldırılabilmektedir.
E Kurye 1997 yılında bu yana motorlu kurye ve arabalı kuryeleri ile her türlü iletişim hizmetlerini profesyonel kadrosu ve üstün yazılımı ile gerçekleştirmektedir. Sektörünün en büyük iki kuruluşundan biridir.

Tüm İstanbul genelinde tarafımızı aramanızdan en geç 30 dakika içerisinde gönderiniz adresten alınacak ve teslim edileceği semte göre web sitemiz üzerinden veya müşteri hizmetlerimiz tarafından verilecek süreler içerisinde teslim edilecektir.
 

Kurye Fiyatları ve sürelerini sitemizdeki fiyatlar sayfamızdan da öğrenebilirsiniz.

E Kurye

Motorlu Kurye Hizmetleri

444 51 84