Motorlukurye


Motorlukurye ile gönderileriniz bir kaç saat içerisinde adreslerinde... 

Motorlukurye hizmeti günümüzde her an ihitiyaç duyulabilecek bir hizmet türüdür. Kısaca örneklendirmek gerekirse; Trafik yoğunluğu, şehrin büyük oluşu, zaman yetersizliği, işlerin çokluğu, maliyetler, ilave personel istihdamının zorluğu, bir kişiye bağlı kalabilme, aynı anda birden çok işin yapabilme gerekliğiliği, olumsuz hava şartları ve daha onlarca sebepten dolayı motorlukurye kullanımı çok önemli ve gerekli bir hizmet haline gelmiştir. Cep telefonunun haytımıza girişinden sonra artık onsuz nasıl yapamıyor isek motorlukurye hizmetleri de olmadan iş ve özel hayatımız gerçekten çok zorlu hale gelmektedir. 

Tahsilat takibi ve finansman sıkıntılarının aşılmasında şirketler motorlukurye ile müşterilerine iletmesi gereken faturalarını bir kaç saat içerisinde ulaştırarak tahsilatlarını daha erken alabilmekteler.

Müşterilerin açmış oldukları ihalelere hazırlanan teklif dosyaları yoğun trafikte motorlukurye ile yetiştirilebilmektedir. Gümrükleme şirketleri gümrüklerde işlem yapmakta olan personellerine gün içerisinde motorlukurye ile her an yeni evrak göndermekte ve daha fazla gümrük işlemleri gerçekleştirebilmektedirler.

Devlet Hastaneleri, özel hastaneler ve laboratuvarlar kendi aralarında kan ve idrar numunelerini motorlukurye ile özel taşıma kaplarında sağlıklı bir şekilde taşıttırabilmektedirler.
Mağaza zincirleri ellerinde kalmayan bir ürünü bir kaç saat içerisinde diğer şubeden getirtmekte ve müşterilerine hızla cevap vermektedirler.

Banka ve Finans Kurumları müşterilerinin kredi ve benzeri taleplerine ait dosyalarını hemen sonuçlandırılabilmesi için motorlukurye ile Genel Müdürlüklerine hemen göndermekte ve işlerini sonuçlandırmaktadırlar.

Motorlukurye talebiniz için 444 51 84 numaralı hattımızı arayabilirsiniz.

E Kurye

Motorlukurye Hizmetleri

444 51 84