Paket Kurye


Paket Kurye Hizmeti ile İstanbul'un tamamına hangi mahalle / semtte olursanız olun göndermeniz gereken her türlü materyali taşıtabilirsiniz.

E Kurye 1997 yılından bugüne süregelen İstanbul'un her semtinde ve mahallesinde vermiş olduğu motorlu kurye hizmeti sayesinde dilediğiniz an kurye paket taşıma hizmeti sunmaktadır. Talep etmeniz halinde paketinizin alınacağı semt / mahalledeki en yakın kurye size yönlendirilerek ortalama yarım saat içerisinde göndereceğiniz materyal teslim alınacak ve paketinizin teslimatını yapmak üzere teslim adresine iletecektir.

İş, Okul Ev ortamınızda ihtiyaç duyduğunuz ancak kendinizin götürmek için müsait olmadığınız hallerde motorlu kuryelerimiz aracılığı ile her türlü taşıtılmasına ihtiyaç duyduğunuz gönderileriniz istediğiniz adresten alınıp size ya da istediğiniz farklı bir adrese teslimatı sağlanmaktadır.

Motorlu Kurye hizmetimiz günlük yaşantınızın olağan akışında siz değerli müşterilerimize zaman kazandırmaktadır. Gönderi işleminizin araç / arabalı kurye ile yapılması halinde zaman ve personelinizin bu işlemde harcayacağı mesaiyi düşündüğünüzde motorlu kurye / arabalı kurye servisimizin daha az maliyetli olacağını sizde göreceksiniz.

Kurye hizmeti bir saat ila üç buçuk saat aralığında talep ettiğiniz hizmet türlerine ve mesafe / bölgeye göre sonuçlandırılmaktadır.


Ortalama süreler şu şekildedir;

Normal Kurye Hizmeti     : 120-180 dakika

Ekspres Kurye Hizmeti    : 60-120 dakika

Vip Kurye Hizmeti            : 30-60 dakika

Araçlı Kurye Hizmeti        : 120-240 dakika


Söz verip değer taşıyoruz...


E Kurye

444 51 84