İstanbul kurye


1997'den bugüne İstanbul'un her semtindeyiz

İstanbul genelinde günün her saatinde motokurye hizmetleri vermekteyizİstanbul'un her semtinden her türlü gönderilerinize  motorlu kurye ihtiyacınız için 444 50 44 numaralı hattımızdan arayarak talepte bulunabilirsiniz. En yakın moto kurye sizlere yönlendirilerek gönderiniz en geç 30 dk içerisinde teslim alınacaktır.

İstanbul genelinde motokurye hizmet şekilleri ve süreleri şu şekildedir.

Normal Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre 120-180 dk. arasında teslim edilir.
Expres Kurye Hizmeti :Gönderi semtine göre   60-120 dk. arasında teslim edilir.
Vip Kurye Hizmeti      :Gönderi semtine göre     30-60 dk. arasında teslim edilir.

Motokurye hizmetimiz ile İstanbul'da buunduğunuz adresten istediğiniz her semte günlük iş veya özel ihtiyaçlarınız doğrultusunda göndermeniz veya aldırmanız gereken her türlü şeyleri taşıttırabilirsiniz.

İstanbul’da Motokurye hizmetleri ve avantajları artık tüm şirketler tarafından farkedilmiş ve önemli bir çözüm olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Bu sayede zamandan tasarruf edilmekte, işler daha hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmakta, finansman olarak daha hızlı dönüş edilmektedir. İşyeri dışında görülmesi gereken bu işler için yeni bir personel alımı ile getirdiği sosyal sorumluluklar bertaraf edilmiş olmaktadır. Aynı zamanda alınan personelin bir yedeğinin olmayışı izin dönemlerinde sıkıntılar oluşturmakta ve işler yavaşlamaktadır. Tüm bu sorunlar göz önüne alındığında E Kurye gibi tüm İstanbul geneline yayılmış geniş müşteri ağına sahip bir motokurye şirketinden her an hizmet alabilmek büyük bir kolaylık ve çözümdür. 

Fiyatlar sayfamızdan göndermek istediğiniz semtleri belirleyerek Kurye Ücreti ve Teslimat Süre bilgisini öğrenerek ihtiyacınıza göre Normal Kurye Gönderisi, Expres Kurye Gönderisi,VİP Kurye Gönderisi veya Arabalı Kurye gönderi seçeneklerinden birini talep edebilirsiniz.

Açıklama: Fiyatlar kurye şirketinin adresine göre değişmemekte olup gönderinizin yapılacağı semtlere göre hesaplanmaktadır.

Kurye siparişleriniz için lütfen arayınız: 444 51 84

E Kurye

İstanbul Kurye

444 51 84