Kurye


Kurye hizmetleri

Kurye Hizmetleri çok yoğun trafiğe sahip şehrimizde iş ve özel hayatı kolaylaştıran, zaman kazandıran ve bu imkanları ekonomik olarak sağlayan şehirde gerçekleştirilmesi gereken işlerinizin sizin adınıza yapılması işidir.

Mesela; Okula geldiniz ancak evde önemli bir kitabınızı veya eşyanızı unuttunuz ve derse girmeniz gerekiyor. Havaalanına gidiyorsunuz ancak önemli bir dosyanızı unuttunuz. Müşteriye gittiniz ancak şirkette sunum dosyanızı unuttunuz. İhaleye gireceksiniz ancak kaşeniz yanınızda yok. Promosyon ürünlerinizin müşterilerinize kırılmadan ulaştırılması gerekmekte. Finans sıkıntısı çekiyorsunuz ve faturalarınızın hemen müşterilerinize gitmesi gerekmekte kargo ile vakit kaybedemezsiniz.  Bu örneklerde de görüleceği üzere kurye hizmetleri her alanda işlerimizi kolaylaştırmaktadır.

Kurye hizmetleri  günün her saatinde faal olarak motosikletli kuryelerimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Nerede olduğunuz önemli değildir. Telefon açmanızdan itibaren otuz dakika içerisinde adrese en yakın motorlu kurye operasyon merkezimiz tarafından yönlendirilerek gönderiniz teslim alınacaktır. Gönderiniz teslim olduğu anda mail adresinize teslimat bilgileri anında iletilmektedir.

Sitemizde hizmetlerimizle ilgili detaylı bilgi bulabilirsiniz. Ayrıca Ücretler sayfamızdan kurye fiyatlarını ve sürelerini öğrenebilirsiniz.

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar:
Kuryenin adreste beklememesi ve hizmetlerinin zamanında gerçekleşebilmesi için lütfen gönderilecek şeyin (zarf,kutu vb) kuryeye verilecek şekilde hazırladıktan sonra sipariş verilmelidir. Gönderilecek şeyleri uygun bir zarf veya poşete ağzı kapatılarak konulması ve üzerine gideceği adres, telefon ve teslim alacak kişi bilgilerinin yazılı olmasına dikkat edilmelidir. Yağmurlu havalarda gönderilecek şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.

 E Kurye

MOTO KURYE  HİZMETLERİ


444 51 84