VİP Motokurye Hizmeti


Motokurye Hizmetinde en hızlısı

VIP Moto Kurye Hizmetiyle Hızınıza Hız Katın

VIP Moto Kurye Hizmeti, İstanbul'da bir yerden başka bir yere kısa sürede ulaştırılması gereken evrak veya paketlerinizin taşınması işini bölgelere göre 30-75 dakika arasında istenilen adresten alınıp istenilen adrese teslim edilen gönderi seçeneğidir.

Kuryelerimiz günün her saati İstanbul'un her bölgesinde özel takip sistemimiz vasıtasıyla yüzlerce firmanın ve kişinin talebi doğrultusunda taşımacılık hizmeti vermektedir. Sizin ya da göndermek istediğiniz emtianın (paket, zarf, ordino, konşimeto, teklif dosyası, hediye bb.) nerede olduğu hiç mühim değil. Bizi aramanız yeterli. İstediğiniz adrese en yakın bulunan kurye yönlendirilerek Vip Moto Kurye gönderiniz alınır ve hızlıca teslim edilir. Kurye gönderilerinize ait teslimat bilgilendirmesi eş zamanlı olarak mail adresinize iletilmektedir. 

Kurye Gönderilerinde dikkat edilmesi gereken hususlar !

Kuryenin adreste bekletilmemesi ve işlerin zamanında gerçekleşebilmesi için lütfen gönderilecek materyali (zarf, kutu vb.) kuryeye verilebilecek şekilde hazırladıktan sonra siparişinizi veriniz. Gönderilecek şeylerin uygun bir zarf ya da poşete ağzı kapatılarak konuması ve üzerine gideceği adres, teslim alacak kişi ve telefon bilgilerinin eksiksiz yazılı olmasına dikkat ediniz. Yağışlı havalarda göndereceğiniz şeylerin poşetlenerek kuryeye teslim edilmesi gerekmektedir.


E Kurye

Vip Moto Kurye Hizmetleri

444 51 84